Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
Düzce Ambarı Çerkezköy 0532 620 3906 …. 0282 726 4064 Düzce Çerkezköy Ambarı ndan tüm illere günlük sevkiyatımız vardır. parsiyel yükleriniz adresinizden teslim alınır aktarma olmadan istediğiniz adrese telim edilir.
saygı değer değerli müşterilerimize Nakliyat, ağır yük nakliye, parsiyel ve malzeme taşımacılığı himzeti vermekteyiz.

Düzce Çerkezköy Ambarı Hizmetlerimiz,
uygun ve belgeli araçlarımızla şehirler arası nakliyat, servis bakımlı profosyonel şöförler ile güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Parça az eşyalar yük, gıda paketleri, özel eşya yük, proje yük; paletli, Koli , vb. yük taşıma hizmetleri.

“Düzce Çertaş ÖNCE HİZMET” – “HİZMETTE SINIR VE SİNİR YOKTUR”
Kurumsal Hizmetlerimiz
AmbarTÜRK Nakliyat Ambarı; Parça yük, Parsiyal Yük, Parça Ev Eşyası ve Komple Yükleriniz İçin Bizi Arayınız.Karayolu Nakliyesi; Firmamız sadece karayolu taşımacılığı alanında; yurtiçi, şehirlerarası ve şehiriçi kamyon ve kamyonet nakliyesi sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Düzce Çertaş Nakliyat; Bizim tarafımızdan alınan yük ve mallarınız Düzce Çertaş nakliyat anlayışı ile, aynı gün içersinde Balıkesir, Bursa, Gemlik, Yalova, Gebze, İzmit, Manisa ve İzmir il ve ilçelerine söz verilen saatte teslim edilmektedir.

Parsiyel Yük Nakliyesi; Parsiyel yüklerinizi belli zaman aralıklarında istenen il ve ilçelere teslim ediyoruz. Parsiyel yük bazen günlük bazende gün aşırı taşınmaktadır. Parsiyel yükleriniz için lütfen arayınız.

Düzce Çertaş Komple Yük Nakliyatı; Komple yükleriniz hiç bekledilmeden, gece ve gündüz demeden yerine ulaştırılmaktadır. daimi anlaşma yapan firmalara 6 aylık ve yıllık fiyat teklifi verilmektedir.

Düzce Çertaş Parsiyel Eşya Nakliyatı;Firmamız çeşitli ürün gruplarının taşıma talebine yanıt verebildiği gibi, sevkedilecek ürünlerin miktarına, boyutuna, ağırlığına bakmaksızın gönderilerinizi kabul etmektedir. ykarayolu kanunnunasalarımızın taşımamıza yetki verdiği tüm parsiyel yük, eşya, mal ve parça ev ve büro eşyaları nakliyat ambarımız tarafından taşınmaktadır.

Düzce Çertaş Nakliyat Ambarı Taşımacılığı; İzmir’den, İstanbul’dan ve Bursa’dan hergün karşılıklı olarak Düzceya, Erdeğe, Gönene, Karacabeye ve Mustafakemalpaşaya ambar taşımacılığı yapmaktayız.

Düzce Çertaş Ambar Kargo Nakliyatı; Firmamız ambar kargo sektöründe en iyi hizmeti verebilmek için Ege Ulaşım Taşımacılık ile çalışmakta, belirli merkezlerden toplanan parça ve parsiyel yükler hızlı bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Düzce Çertaş AmbarTÜRK Nakliyat Ambarı; Parça yük, Parsiyal Yük, Parça Ev Eşyası ve Komple Yükleriniz İçin Bizi Arayınız.Lojistik Çözümler; Hizmet verdiğimiz bölgede faaliyette bulunan kurumsal firmalarımıza parsiyelparça yük taşımacılığı alanında lojistik çözümler sunuyoruz. Parsiyel yüklerinizin yurt geneline dağıtımını sağlıyoruz.

Düzce Çertaş Boş Kamyon, Kamyonet ve Tır Temini;Balıkesir, Bandırrma, Bursa, İzmir, İstanbul ve Gebze ili ve ilçelerinde ihtiyaç duyduğunuz boş kamyon, kamyonet ve tırları temin ediyoruz. Düzce merkezden diğer il ve ilçelere gidecek komple yükleriniz için gerekli organizasyon tarafımızdan yapılmaktadır.

Düzce Nakliye Organizatörlüğü; İstanbul ikitelli bölgesinde Uluyol Nakliyat, Orhanlı ve Gebze bölgesinde Çertaş Nakliyat, Düzce bölgesinde Keçiborlu Nakliyat, İzmir Bölgesinde Doğnak Nakliyat ile çalışmaktayız.

Düzce Yük Temini;Bölgemize gelen araçlarınıza yük temin ediyoruz. Bizi bir gün önceden ararsanız gerekli organizasyon yapılır. Arayın birlikte çözüm üretelim.

Bandırma; AB Gıda’dan, Paksan’dan, Yemmak’dan, Selsan’dan, Eti Maden İşletmelerinden, Rotem’den, BKG Kimya’dan, Özmarmarmara Mermer’den, Düzce Mermer’den, Mermer’den ve diğer firmalardan satın aldığınız boraks, temizlik malzemesi, antigem, mermer, tohum, pirinç, kauçuk, yenilebilir hayvan jeli, ma

yoğun araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye’ nin tüm uç; noktalarına kadar gerçekleştirmektedir

Nerede olursanız olun bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Çerkezköy Yurt içi Nakliyat Taşımacılığı. Şehirler arası taşımacılıkta hizmet vermekteyiz..
Çerkezköy Düzce Ambarı Olarak 81 iline ambar yükü, ağır yük, parsiyel yük, lowbed yük nakliyat hizmetlermizden faydalanmak için telefon ile ulaşmanız yeterlidir.

Düzce Çerkezköy ambarı olarak merkezimizden Tüm Türkiye ‘ ye 7 / 24 sevkiyatlarımız bulunmaktadır.
Yine Tüm Türkiye ‘ den Düzceya 7 / 24 hizmetimiz bulunmaktadır.
hızmetimiz adresten adrese olup en hızlı ve en güvenli biçimde teslim edilir.
Çerkezköy Düzce içi lovbet,komple tır,10 teker,40 ayak ve ya parça eşya ev eşyası olarak ta çalışmaktayız.
Araçlarımız sigortalıdır ayrıca yükünüze özel sigorta hizmetimiz vardır.

Geniş araç filomuzla ve yetkili çalışanlarımızla anında hizmet sunuyoruz..
yük eşyanız ne olursa olsun adresten alıp adrese teslim ediyoruz.
Ev eşyalarınıza özel kapalı ve hijyenik araçlarımız mevcuttur.
Amacımız siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde memnun bırakmaktır..
kamyon bilgilerimizi müşteriyle paylaşarak böylelikle daha kolay iletişim sağlamış oluyoruz.

Müşteri hizmetlerimizden istediğiniz an arayıp bilgi sağlayabilirsiniz
Her zaman müşteri memnuniyeti önemlidir.
Biz işimizin en iyisini yapmayı amaç edindik.
Sizlerde güvenilir bir nakliyat arıyorsanız Düzce AMBARI hizmetinizdedir.
Düzce AMBARI günlük sevkiyatlarımız vardır.
Ambar olarak fiyatlarımız uygundur.

Düzce Çerkezköy ve İstanbul başta olmak üzere Türkiyenin A dan Z ‘ye bütün illerine ve ilçelerine şehirler arası ve şehiriçi nakliyat veya nakliya arıyorsanız Düzce AMBARI doğru adres. Düzce AMBARI şehirler arsası taşımacılık işlerinizle ilgili nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurulmuştur.
BİZLER Düzce Çerkezköy AMBARI OLARAK TAŞIDIĞIMIZ YÜKÜN FARKINDAYIZ….

Düzce Çerkezköy Ambarı Parsiyel Taşımacılık olarak yükünüzün cinsi ne olursa olsun adresinizden alıp yine adresinize en güvenir biçimde teslim ediyoruz.
Düzce Nakliyat ambarı on teker, kırk ayak , lowbed veya kuru yük parça tsşımacılığı hizmetinide veriyoruz.
Vermiş olduğumuz bu hizmetler dışında proje bazlı taşımacılık hizmetlerimizde mevcut.
Çerkezköy Düzce Ambarı; bünyesinde bulunan geniş araç filosunun avantajı ile müşterilerinin taleplerini anında cevaplamakta, her türlü taşımacılık hizmetine ve laleplerini anında karşılamaktadır.Bu gerek komple taşımacılığı,gerek parsiyel,gerek büyük tır bazında yada ufak araç bazında hertürlü isteklerinize ve yükünüze uygun araçlarımız mevcuttur.Sizin yapamanız gereken sadece yük bilgisi vermek ve adres bilgisi vermek.Organizasyonun kalan kısımını tamamen Düzce Ambarı olarak üstlenmekte ve teslimatı gerçekleştirmektedir.

Düzce Ambarı Çerkezköy;müşterilerimizin memnuyetinden dolayı ve müşteri memnuniyetini önemsediğinden dolayı sektör incisi haline gelmiştir.
Düzce Ambarı ; Çerkezköy Ambar sektörüne yeni bir soluk getirmek için çalışmalarını ve kendini geliştirmeye devam etmekte ,sizlerden gelen olumlu eleştiriler ve geri dönüşler sayesinde doğru bir yolda olduğunu ve bu sayedede sektörde kendinden bahsettirmektedir.

Adreslerinden adrese parça nakliye , on teker , kırk ayak , lowbed veya kuru yük parça taşımacılığı hizmetlerimiz İstanbul’dan tüm yurt geneline günlük nakliye yapılamktadır.
idealimiz siz değerli müşterilerimiz için en iyi çalışma ortamınızı hazır hale getirmektir.
antlaşmalı tarihde anlaştığımız fiyatta ve her aşamamızda siz değerli müşterimizle sürekli iletişim halinde kalan firmayız .
bil hare taşıma için araçlarımız hazır vaziyette bekler firmamız hijyen konusunda