Hakkımızda

Hakkımızda Nakliyat Lojistik Yıllardır Ankara ambar nakliyat işlerinizde çözüm ortağınız olmuştur. ÇerTaş Nakliyat Lojistik eşya taşımacılık işlerinizde de sizlere destek olmaktan ve en uygun fiyatla nakliyat işlerinizi yapmaktan hiç çekinmemiştir.
Önemli olan sizin mutluluğunuz ve siz müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Çerkezköy ve Düzce Yıllar önce başlamış olduğu Nakliyat hizmetine günümüzde de Ankara nakliyat hizmetleri vermeye hız kesmeden devam eden bir nakliyat firmasıdır.
Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan ÇerTaş Nakliyat Lojistik verdiğimiz kaliteli hizmetler karşılığında çok kısa sürede adını duyurmuş bulunmaktadır.

Çerkezköy ve Düzce Firmamız nakliyat alanında kendini bir hayli geliştirmiş günümüz teknolojisinin tüm yeniliklerini siz değerli müşterilerimize sunmak için tüm imkanlarımızı kullanmaktayız.
ÇerTaş Nakliyat Lojistik siz müşterilerinin yüzünü güldürmek ve işinizi hafifletmek için çok uygun fiyat seçenekleri ile en çok tercih edilen firmalar arasında bulunmaktadır. Çerkezköy ve Düzce Nakliyat sektöründe sizlere sunduğumuz bir çok hizmetlerimiz vardır örneğin evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, villa taşımacılığı, parça eşya ve eşya depolama vs. üstelik tüm hizmetlerimizde sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz.
Yapılan tüm taşımalardan sonra, nakliyat sonrası ekibimiz müşterilerimizle bağlantıya geçerek verilen servise ait geri bildirim değerlendirmesi yapmakta ve müşteri memnuniyetini sizlerden aldığımız bilgiler ile ölçmektedir.
Bu geri bildirimler sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini daha ilerilere taşımak adına özenle ilgili kişiler tarafından değerlendirilmektedir.
Çerkezköy ve Düzce Dediğimiz gibi DEĞERLİ olan bizim için müşteri memnuniyetidir. Sektörünüzdeki deki bilgi birikimimizi müşterilerimizin nakliyat işlerinde kullanarak kaliteli hizmet hedeflemekteyiz.
VİZYONUMUZ

Çerkezköy ve Düzce Firmamız işinde uzman, güler yüzlü personeliyle siz degerli müşterilerimize en kaliteli ve en sorunsuz hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Her geçen gün bilgi birikimini artıran kadromuz, en iyisini yapabilmek için çaba ve gayretlerine devam etmektedir. Siz müşterilerimizin memnuniyeti ve ürün taşıma güvenliğini hat safya çıkartmak vizyonundayız.

MİSYONUMUZ

Çerkezköy ve Düzce Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız çağn gerektirdiği, yenilikleri bünyesinde barındırarak en kısa sürede, en kaliteli ve en uygun hizmeti verme anlayışını kendisine misyon edinmiştir.

Kalite Politikası
Çerkezköy ve Düzce Kaliteli hizmeti ilke edinen firmamızın Ulaştırma Bakanlığı tarafındanverilen ve alınması zorunlu olan K karayolu yetki ( Ev eşyası ve büro taşımacılığı ) belgesi sahibidir.
Lütfen taşımacılık işlerinizde kesilikle tüm firmalardan bu belgelerini görmek isteyin. K3 taşımai belgesi olmadan hiç bir şahıs kurum kuruluş ev eşyası taşıma faliyeti gösteremez. Bu durum yasal bir zorunluluktur.
Ve bu belge bu işi en ince ayrıntısına kadar biliyor ve profesyonel demektir. Yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini gerçekleştirenler, mağduriyetleri halinde Ulaştırma Bakanlığı ve Tüketici Hakları Mahkemelerinden hiçbir hak talep edemeyecektir.

Çerkezköy ve Düzce ÇerTaş Nakliyat Lojistik olarak tüm müşterilerimizin yetki belgeli firmaları tercih etmesini önermekteyiz.
Firma yöneticilerinin tamamı naklliyat (mesleki yeterlilik ve eğitimcilik belgesi) yöneticilik belgelerine sahiptirler.K3 yetki belgesi sahibi firmalar ÜDY veya ODY türü Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip kişileri faaliyetleri süresince istihdam etmekle yükümlüdür.

Çerkezköy ve Düzce Kalite politikamız gereği teknolojik yenilikleri sürekli takip etmekteyiz.Firmamız teknolojik ar-ge ye yatırımları sürdürmektedir.Klas marka 56 metre asansörümüzle yeni bir ivme kazandırmış bulunmaktayız.

KALİTELİ HİZMETİMİZDEKİ DETAYLAR

Çerkezköy ve Düzce standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vermek
Özel eğitimli personeller ile Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak
Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına sahip çıkmak
Personellerimizin eğitimini arttırmak
Her geçen gün kendimizi yenileyerek çağa ayak uydurmak
Kısa zamanda çok iş başarmak
En uygun fiyata en iyi hizmeti vermektir